OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (1.07.2018)

1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę miłego i udanego wypoczynku. Zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej. Pragnę powitać również ojca Tomasza Struka z zakonu cystersów, który w najbliższych dniach będzie pełnił posługę duszpasterską w naszej parafii.

2. Od dzisiaj Msze św. będą sprawowane wg porządku wakacyjnego:

* Niedziela – godz.730, 900 (ze szczególnym udziałem dzieci), 1030 i 1930.

* Dni powszednie – godz.700 i 1930.

3. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz.1500.

4. Zapraszam do udziału w nabożeństwach, które sprawujemy w łączności z wieczorną Eucharystią wg następującego porządku:

* do św. Antoniego (z uczczeniem relikwii) – wtorek

* Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy – środa

5. Święto św. Tomasza apostoła będziemy obchodzili we wtorek.

6. Okazja do spowiedzi św. w I piątek miesiąca od godz.630 oraz od godz. 1830 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu.)

7. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek przed południem.

8. Spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz.1500.

9. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz.150

10. Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

11. Prasę katolicką można nabyć przy wyjściu z kościoła.

12. Parafialny Zespół Caritas prowadzi sprzedaż książek wydawnictwa Bernardinum, z których dochód przeznaczony jest na pomoc potrzebującym. Można również nabyć kropielniczki, jako cegiełkę na pokrycie kosztów remontu dachu Domu Parafialnego.