OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO (28.05.2017)

1. W dniu dzisiejszym nasza wspólnota parafialna przeżywa uroczystość Pierwszej Komunii św. Podczas sumy parafialnej dziewięcioro dzieci po raz pierwszy przystąpi do Stołu Pańskiego.

2. Przez kolejne dni dzieci pierwszokomunijne wezmą udział w Białym Tygodniu uczestnicząc w Eucharystii o godz.1800.

3. W najbliższy czwartek, w związku z bierzmowaniem w Chłapowie,  Msza św. będzie sprawowana wyjątkowo o godz.1600.  Nie będzie Eucharystii o godz.1800.

4. Nabożeństwo do św. Antoniego (z uczczeniem relikwii) sprawujemy we wtorek, a Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę

5. Zapraszam do udziału w nabożeństwie majowym, które sprawujemy do środy:

·      dzieci – poniedziałek i środa o godz.1700

·      dorośli i młodzież – w niedzielę o godz.1500, , a w pozostałe dni po wieczornej Mszy św.

6. Nabożeństwo czerwcowe będziemy sprawowali po Mszach św.

7. Nowennę do Ducha Świętego, przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, sprawujemy w łączności z nabożeństwem majowym, a od czwartku łącznie z nabożeństwem czerwcowym.

8. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz.630 oraz od godz.1700 (W tym czasie trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.)

9. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek, w godzinach przedpołudniowych.

10.              Parafialny Zespół Caritas zaprasza z okazji Dnia dziecka wszystkie dzieci wraz z rodzicami i bliskimi na festyn, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Festyn odbędzie się w Informacji Turystycznej w Kuźnicy od godz.1000 do godz.1300.

11.              Spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz.1500.

12.              Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz.1500.

13.              Intencja Żywego Różańca na czerwiec: Aby z naszej parafii zrodziły się powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

14.              Przy wyjściu z kościoła można nabyć Gościa Niedzielnego, Misyjne Drogi oraz Głos Ojca Pio.