OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (15.10.2017)

1. Dzisiaj, po Mszach św., prowadzimy zbiórkę do puszki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Meksyku.

2. Spotkanie Róż Panien odbędzie się dzisiaj o godz.1420.

3. Zachęcam do udziału w nabożeństwie różańcowym:

·      Dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz.1700

·      Dorośli i młodzież – niedziela, godz.1500; dni powszednie, po Mszy św. wieczornej

4. Nabożeństwo do św. Antoniego oraz nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy będą sprawowane bez zmian. Natomiast w poniedziałek, po modlitwie różańcowej, pomodlimy się do św. Jana Pawła II i uczcimy Jego relikwie.

5. W środę obchodzimy święto św. Łukasza, ewangelisty.

6. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone w minioną niedzielę: na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 777 zł., natomiast na inwestycje w naszej parafii 1918 zł.

7. W przyszłą niedzielę , podczas sumy parafialnej, wystąpi Kameralny Zespół Męski z Gniezna.

8. Zachęcam do pamięci modlitewnej za zmarłych w formie „wypominków”. Kartki wyłożone są przy wyjściu z kościoła.