OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (25.06.2017)

1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę dobrego wypoczynku, odnowy sił fizycznych i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej.

2. Nabożeństwa sprawujemy wg następującego porządku:

·      Czerwcowe (do piątku) – po Mszach św.

·      Do św. Antoniego (z uczczeniem relikwii) – wtorek

·      Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy – środa

3. We wtorek będziemy obchodzili wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek będziemy obchodzili uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą sprawowane o godz.: 700 i 1800. Ofiary składane w tym dniu będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

5. W piątek odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Apostolstwo Dusz Czyśćcowych. Początek adoracji o godz.2100, a zakończenie o godz.2240 indywidualnym błogosławieństwem. Msza św. w intencji Dusz czyśćcowych będzie sprawowana o godz.2300.

6. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz.1500

7. Od przyszłej niedzieli Msze św. będą sprawowane wg wakacyjnego porządku: godz.730; godz.900 – ze szczególnym udziałem dzieci; godz.1030; godz.1930.

8. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz.1500.

9. Intencja Żywego Różańca na lipiec: Aby czas wakacji pomógł odnowić siły fizyczne i duchowe.

10.              III zapowiedź przedmałżeńska: Sławomir Mądrzak zam. w Gdyni Pogórzu oraz Karolina Wejher zam. w Kuźnicy.

11.              Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w nasz odpust parafialny przez sprzątanie i przystrojenie kwiatami naszej świątyni, oprawę liturgiczną, a także ugoszczenie pielgrzymów z Jastarni. Wyrażam też wdzięczność za pomoc w przygotowaniu pielgrzymki rybackiej, a także za udział w niej.

12.              Parafialny Zespół Caritas zaprasza dzieci na bezpłatne zajęcia z Windsurfingu. Szczegółowe informacje można uzyskać w zakrystii lub w biurze parafialnym.

13.              Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego można nabyć przy wyjściu z kościoła.