OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (13.08.2017)

1.  Witam serdecznie Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę wszystkim miłego i udanego wypoczynku oraz zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej.

2.  Msze św. w sierpniu sprawowane są wg porządku wakacyjnego. Informację można znaleźć na tablicy przed kościołem oraz na stronie internetowej parafii.

3.  Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na inwestycja w naszej parafii. (Główną inwestycją, po zebraniu odpowiednich funduszy, będzie remont dachu w naszym Domu Parafialnym.)

4.  Zapraszam do udziału w nabożeństwach:

·      Do św. Antoniego (z uczczeniem relikwii) – wtorek

·      Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy – środa (wieczorem)

5.  Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz.1500.

6.  Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. będziemy obchodzili w najbliższy wtorek, 15 sierpnia.Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego. Wieczorna Msza św. w poniedziałek będzie sprawowana jako świąteczna. W tę uroczystość, zwaną także Matki Bożej Zielnej, błogosławimy zboża, zioła oraz owoce jako wyraz wdzięczności za dary ziemi.

7.  Zapraszam na wieczór poetycko – muzyczny pt. „Jak uwielbiać sobą Boga?”, którego autorem jest Toni Konkel, poeta i muzyk, pochodzący z Jastarni. Koncert dedykowany jest Hospicjum św. Ojca Pio w Pucku i odbędzie się w naszym kościele we wtorek, 15 sierpnia, po wieczornej Mszy św. (ok. godz.2030). Po koncercie będzie możliwość nabycia książek ks. Jana Kaczkowskiego oraz wsparcie materialne hospicjum przez niego założonego.

8.  Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się piątek po wieczornej Mszy św. i potrwa do godz.2100. Po błogosławieństwie odśpiewamy Apel jasnogórski.

9.  Spotkanie Róż Panien odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz.1500.

10.               W najbliższą niedzielę odbędzie się promocja książek dr Wandy Półtawskiej, wieloletniej współpracownicy św. Jana Pawła II, cudownie uzdrowionej przez św. o. Pio. Jej nowa książka o życiu małżeńskim i rodzinnym pt. „Uczcie się kochać”, jest pełnym przykładów z życia poradnikiem dla małżeństw, rodziców i młodzieży.

11.               Gościa Niedzielnego można nabyć przy wyjściu z kościoła.